Fromar - Samochodowe Instalacje LPG - Sprzedaż, dystrybucja części
zamknij

O firmie

Współpracujemy z wieloma producentami i dostawcami narzędzi i urządzeń, dlatego możemy zapewnić kompleksową i szeroką paletę produktów potrzebnych w sklepie motoryzacyjnym. Jesteśmy na bieżąco informowani o róznorodnych nowościach i innowacyjnych rozwiązaniach, dlatego służymy Państwu naszą wiedzą i fachowym doradztwem. Długoletnie doświadczenie na rynku samochodowym pozwala nam dokładnie diagnozować potrzeby klientów i znajdować optymalne rozwiązania do nich dopasowane.

Dzięki naszym wieloletnim dobrym kontaktom jesteśmy w stanie zaproponować Państwu promocyjne ceny zarówno na chemię do myjni samochodowych, jak i wiele innych artykułów. Zawsze staramy się oferować produkty w jak najkorzystniejszych cenach, a w przypadku stałych klientów mamy możliwość negocjacji cen i podpisywania umów długoterminowych z gwarantowaną natychmiastową dostawą do odbiorcy.

Nasza firma jest również autoryzowanym dystrybutorem innowacyjnych instalacji LPG/CNG marki STAG, której sterowniki stały się w ostatnich latach najchętniej montowanymi przez serwisy autogaz. Zapewniamy fachową obsługę i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w korzystnych cenach. Wiele lat doświadczeń zaowocowało pozytywnymi rekomendacjami naszych wiernych kontrahentów, którzy polecają nas swoim znajomym.

Dla nas liczy się szybkość, rzetelność i wygoda klientów. Zawsze staramy się być o krok przed innymi i jako pierwsi osiągać linię mety.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.